K-RITT Veløstoppen

K-RITT Vealøs; RESULTATER ER KLARE..SIMON HAUGEN var raskest med tiden 21.21. Lene Tangen raskeste dame. Bra deltagelse med 65 startende

 RESULTATER

Resultatlister K-ritt 10.08.2011, Jarseng (Vealøs)

Arrangør: Porsgrunn Sykkel Antall deltagere: 69

Rittype: Terreng Lengde: 11 km

Aktive under 30 år Herrer

Nr. Navn Bedrift/Klubb Sykkel Sluttid

1 Christopher Haugland Sykkel Bjørn Terreng 00:26:12

Damer 30-39 år

Nr. Navn Bedrift/Klubb Sykkel Sluttid

1 Lene Tangen Langesund Triathlon Terreng 00:29:37

Herrer 20-29 år

Nr. Navn Bedrift/Klubb Sykkel Sluttid

1 Peter Szikszay Team Porsgrunn O2 Terreng 00:23:09

2 Lars Øyvind Lode Porsgrunn Brannvesen Terreng 00:30:30

Herrer 30-39 år

Nr. Navn Bedrift/Klubb Sykkel Sluttid

1 Simon Hugo Haugen Skagerrak Sportsklubb Terreng 00:21:21

2 Per Gunnar Mustad Langesund Triathlon Terreng 00:21:53

3 Thomas Andersen Sykkel Bjørn Terreng 00:22:15

4 Tom Immerstein Skagerak Sportsklubb/KSM Terreng 00:22:16

5 Sven Callaerts HIP/GSK Terreng 00:24:24

6 Anders Sørensen Porsgrunn Brannvesen Terreng 00:24:39

7 Terje Solgaard EFD Induction Terreng 00:25:04

8 Fredrik Holte Team Porsgrunn O2 Terreng 00:25:21

9 Jan Harald Lærum Sykkel Bjørn/Porsgrunn O2 Terreng 00:26:02

10 Sverre H. Amrani BioTek AS Terreng 00:26:31

11 Vegard Melby Gjerpen IF Terreng 00:26:41

12 Henrik Scott-Fjære DNB-NOR/Porsgrunn O2 Terreng 00:27:04

13 Morten Berg Porsgrunn O2 Terreng 00:27:21

14 Jon Bjarne Onsøien AT Skog/GSK Terreng 00:27:34

15 Asgeir Elvestad EFD/GSK Terreng 00:28:02

16 Ørjan Tjemsland Skagerak Energi Terreng 00:29:12

17 Karl Christian Kristiansen Kebony Terreng 00:29:22

18 Frode Berntsen GSK Terreng 00:29:30

19 Pål Haugerud ?? Terreng 00:29:54

20 Kristian Kverndalen Solum TSK Terreng 00:30:22

Herrer 40-49 år

Nr. Navn Bedrift/Klubb Sykkel Sluttid

1 Frode Melby Gjerpen IF Terreng 00:24:30

2 Odd Arne Fallmyr GSK/Iron Cowboys Terreng 00:24:54

3 Tor Isak Gulset GSK/ABB Terreng 00:25:07

4 Jan Inge Iversen createit3d//Solum TSK Terreng 00:25:15

11. august 2011 Side 1 av 3

Herrer 40-49 år

Nr. Navn Bedrift/Klubb Sykkel Sluttid

5 David Sanna Statoil Terreng 00:25:17

6 Pål Winberg REC Terreng 00:25:22

7 Gaute Finstad AT Skog Terreng 00:25:51

8 Tom Bergkåsa PEAB BIL Terreng 00:26:08

9 Kai Lekman BIS Industrier Terreng 00:26:09

10 Pål Roe GSK Terreng 00:26:14

11 Jon Olav Bjervamoen Skagerak Sportsklubb Terreng 00:27:05

12 Thore Kornmo REC Terreng 00:27:10

13 Jan Schelling HIP-BIL Terreng 00:27:12

14 Hans Jørgen Andersen ABB Terreng 00:27:15

15 Hans Tore Halland Too BIL Terreng 00:28:39

16 Henrik Gibala Skagerrak Sportsklubb Terreng 00:29:40

17 Øyvind Hole REC Wafer Terreng 00:29:52

18 Rolf Hartmann EFD Induction Terreng 00:31:04

19 Geir Kristian Holte Skagerak Energi Terreng 00:31:24

20 Bård Stranheim Innovasjon Norge Terreng 00:32:03

21 Olve Mulen Skagerak BIL Terreng 00:32:25

22 Richard Volhovd Skagerak Energi Terreng 00:39:10

23 Vidar Berg Skagerak Energ BIL Terreng 00:54:05

Herrer 50-59 år

Nr. Navn Bedrift/Klubb Sykkel Sluttid

1 Kjell Dorholt GSK Terreng 00:26:24

2 Jon Realfsen HIP/Solum TSK Terreng 00:27:29

3 Sven Ove Oterholt HIP-BIL/GSK Terreng 00:28:10

4 Alf Henning Heimstøl Emmerson Terreng 00:28:32

5 Arild Haraldstad Reklamefilmsentralen Terreng 00:29:13

6 Rolf Amundsen Siv.ing Rolf Amundsen AS Terreng 00:33:01

7 Andreas Sanna Mur og Betongserv Terreng 00:38:32

Herrer 60-69 år

Nr. Navn Bedrift/Klubb Sykkel Sluttid

1 Hans Tore Støen Stone Computing Terreng 00:24:18

2 Arne Steen Ringsevjen Nettbuss Sør Terreng 00:28:54

Trim

Navn Bedrift/Klubb

Magne Abrahamsen ABB/GSK

Bernt Senum Andersen Nicro/GSK

Terje Berg-Jensen GSK

Bjørn Tore Gurholt KIS/Solum TSK

Gunnar Iversen Yara

Stig Are Karlsen Yara

Ragnar Magnussen HIP-BIL

Ånund Olsen Inspiro/GSK/Iron cowboys

Helge Ranestad Telemark Politi

Sigurd Selland Teli

Sigmund Stølen Ørn

11. august 2011 Side 2 av 3

Trim

Navn Bedrift/Klubb

Marius Tveit GREP Bamble

Udmund Viflot Norske Skog

11. august 2011 Side 3 av 3

Totallister K-ritt 10.08.2011, Jarseng (Vealøs)

Grunnlag for beregning av Cup-poeng i

Terreng cupen

Antall deltagere: 69

Lengde: 11 km

Aktive under 30 år Herrer

Nr. Navn Bedrift/Klubb Sykkel Sluttid Cuppoeng

1 Christopher Haugland Sykkel Bjørn Terreng 00:26:12 35

Damer

Nr. Navn Bedrift/Klubb Sykkel Sluttid Cuppoeng

1 Lene Tangen Langesund Triathlon Terreng 00:29:37 35

Herrer

Nr. Navn Bedrift/Klubb Sykkel Sluttid Cuppoeng

1 Simon Hugo Haugen Skagerrak Sportsklubb Terreng 00:21:21 35

2 Per Gunnar Mustad Langesund Triathlon Terreng 00:21:53 34

3 Thomas Andersen Sykkel Bjørn Terreng 00:22:15 33

4 Tom Immerstein Skagerak Sportsklubb/KSM Terreng 00:22:16 32

5 Peter Szikszay Team Porsgrunn O2 Terreng 00:23:09 31

6 Hans Tore Støen Stone Computing Terreng 00:24:18 30

7 Sven Callaerts HIP/GSK Terreng 00:24:24 29

8 Frode Melby Gjerpen IF Terreng 00:24:30 28

9 Anders Sørensen Porsgrunn Brannvesen Terreng 00:24:39 27

10 Odd Arne Fallmyr GSK/Iron Cowboys Terreng 00:24:54 26

11 Terje Solgaard EFD Induction Terreng 00:25:04 25

12 Tor Isak Gulset GSK/ABB Terreng 00:25:07 24

13 Jan Inge Iversen createit3d//Solum TSK Terreng 00:25:15 23

14 David Sanna Statoil Terreng 00:25:17 22

15 Fredrik Holte Team Porsgrunn O2 Terreng 00:25:21 21

16 Pål Winberg REC Terreng 00:25:22 20

17 Gaute Finstad AT Skog Terreng 00:25:51 20

18 Jan Harald Lærum Sykkel Bjørn/Porsgrunn O2 Terreng 00:26:02 20

19 Tom Bergkåsa PEAB BIL Terreng 00:26:08 20

20 Kai Lekman BIS Industrier Terreng 00:26:09 20

21 Pål Roe GSK Terreng 00:26:14 20

22 Kjell Dorholt GSK Terreng 00:26:24 20

23 Sverre H. Amrani BioTek AS Terreng 00:26:31 20

24 Vegard Melby Gjerpen IF Terreng 00:26:41 20

25 Henrik Scott-Fjære DNB-NOR/Porsgrunn O2 Terreng 00:27:04 20

26 Jon Olav Bjervamoen Skagerak Sportsklubb Terreng 00:27:05 20

27 Thore Kornmo REC Terreng 00:27:10 20

28 Jan Schelling HIP-BIL Terreng 00:27:12 20

29 Hans Jørgen Andersen ABB Terreng 00:27:15 20

30 Morten Berg Porsgrunn O2 Terreng 00:27:21 20

31 Jon Realfsen HIP/Solum TSK Terreng 00:27:29 20

32 Jon Bjarne Onsøien AT Skog/GSK Terreng 00:27:34 20

33 Asgeir Elvestad EFD/GSK Terreng 00:28:02 20

11. august 2011 Side 1 av 2

Herrer

Nr. Navn Bedrift/Klubb Sykkel Sluttid Cuppoeng

34 Sven Ove Oterholt HIP-BIL/GSK Terreng 00:28:10 20

35 Alf Henning Heimstøl Emmerson Terreng 00:28:32 20

36 Hans Tore Halland Too BIL Terreng 00:28:39 20

37 Arne Steen Ringsevjen Nettbuss Sør Terreng 00:28:54 20

38 Ørjan Tjemsland Skagerak Energi Terreng 00:29:12 20

39 Arild Haraldstad Reklamefilmsentralen Terreng 00:29:13 20

40 Karl Christian Kristiansen Kebony Terreng 00:29:22 20

41 Frode Berntsen GSK Terreng 00:29:30 20

42 Henrik Gibala Skagerrak Sportsklubb Terreng 00:29:40 20

43 Øyvind Hole REC Wafer Terreng 00:29:52 20

44 Pål Haugerud ?? Terreng 00:29:54 20

45 Kristian Kverndalen Solum TSK Terreng 00:30:22 20

46 Lars Øyvind Lode Porsgrunn Brannvesen Terreng 00:30:30 20

47 Rolf Hartmann EFD Induction Terreng 00:31:04 20

48 Geir Kristian Holte Skagerak Energi Terreng 00:31:24 20

49 Bård Stranheim Innovasjon Norge Terreng 00:32:03 20

50 Olve Mulen Skagerak BIL Terreng 00:32:25 20

51 Rolf Amundsen Siv.ing Rolf Amundsen AS Terreng 00:33:01 20

52 Andreas Sanna Mur og Betongserv Terreng 00:38:32 20

53 Richard Volhovd Skagerak Energi Terreng 00:39:10 20

54 Vidar Berg Skagerak Energ BIL Terreng 00:54:05 20

Trim

Navn Bedrift/Klubb Cuppoeng

Magne Abrahamsen ABB/GSK 20

Bernt Senum Andersen Nicro/GSK 20

Terje Berg-Jensen GSK 20

Bjørn Tore Gurholt KIS/Solum TSK 20

Gunnar Iversen Yara 20

Stig Are Karlsen Yara 20

Ragnar Magnussen HIP-BIL 20

Ånund Olsen Inspiro/GSK/Iron cowboys 20

Helge Ranestad Telemark Politi 20

Sigurd Selland Teli 20

Sigmund Stølen Ørn 20

Marius Tveit GREP Bamble 20

Udmund Viflot Norske Skog 20

 

 

 

Det var litt usikkerhet med veien opp mot Vealøstoppen da veien var delvis borte etter all regnet i den siste tiden men med hjelp fra grunneier og rittleder Morten Berg har de klart og få veien klar til dette tradisjonsrike K-ritt.

Det kan bli mange gode oppgjør som her mellom Henrik Gibala og Ånund Olsen

Som favoritter førstemann opp med tid trekker vi frem Simon Haugen og Thomas Andersen men fremfor alt er dette et turritt der man velger om å starte uten tid fra kl. 17.00 eller i samlet felt kl.18.00. Oppmøte Jarseng Stua fra kl. 17.00