HIP 10èrn

HIP 10`ern 2011 ble suksess! Til tross for regn ble det ny rekord med over 200 ryttere i lang løype! Det ble to lokale klasse seire fra Grenland! Les mer her om komplett res lister..

Hwer er resultat lister

Herrer

 

HIPTIEREN 2011

HIP_BIL Sykkel. Herøyahallen

21.08.11

Resultatliste Herrer HIPTieren Løypelengde: 100 KM Return
Plass NavnKlubb Tid
1Bergsland,Jon Einar Grenland SK 2:47:46 + 00:00
2Lilland,Håkon Team Bikeshop.no 2:47:47 + 00:01
3Slagsvold,Jon Roberto Grenland SK 2:47:48 + 00:02
4Spikseth,Elias Grenland SK 2:47:49 + 00:03
5Abrahamsen,Jonas Gsk 2:48:45 + 00:59
6Fjeldavlie,Jørn Grenland SK 2:48:51 + 01:05
7Skaatan,Jørgen Nanset Sykkel 2:49:05 + 01:19
8Slettemoen Brenno,Ole Martin Andebarkji Tsk / Tit 2:49:06 + 01:20
8Immerstein,Tom Skagerrak Sportsklubb 2:49:06 + 01:20
8Engelstad,Hans Petter Tønsberg CK 2:49:06 + 01:20
11Andersen,Iver Tønsberg CK 2:49:08 + 01:22
12Godal,Sven Grenland SK 2:49:11 + 01:25
13Aasgrav,Ole Morten Il Skarphedin 2:49:15 + 01:29
13Sperre,Morten Tønsberg CK 2:49:15 + 01:29
15Tjøtta,Erik Frikransen 2:49:47 + 02:01
16Øyen,Kjell-Arne Nanset Sykkel 2:57:59 + 10:13
17Kristiansen,Asbjørn Tønsberg CK 2:58:02 + 10:16
18Sanna,David Noteam 2:58:04 + 10:18
18Evensen,Marthin HOC/HELLO AS 2:58:04 + 10:18
18Aakre,Olav Grenland SK 2:58:04 + 10:18
18Nauf,Kristian Milton Larvik SK 2:58:04 + 10:18
18Pettersen,Trond Bjarne Solum SK 2:58:04 + 10:18
23Øien,Bent Tck 2:58:05 + 10:19
24Pedersen,Atle Nanset Sykkel 2:58:06 + 10:20
25Renholt,Ottar Skagraknett BIL/Nanset 2:58:47 + 11:01
26Lysten,Dag Team Nutriway 2:58:48 + 11:02
27Norderø,Herman Grenland SK 3:00:27 + 12:41
28Leren,Eystein Grenland SK 3:00:33 + 12:47
29Wold,Tore GSK/TOBIL 3:00:34 + 12:48
30Vatne,Lars Daniel Grenland SK 3:00:35 + 12:49
30Torstveit,Thomas Ullevål Sykkelklubb 3:00:35 + 12:49
30Olafsen,Fred Magne Sandefjord SK 3:00:35 + 12:49
30Hauen,Frode Gsk / Abb 3:00:35 + 12:49
30Escalada,Juan Nanset Sykkel 3:00:35 + 12:49
30Gunnestad,Terje Solum SK 3:00:35 + 12:49
36Nordal,Karl Espen Nanset Sykkel 3:00:36 + 12:50
36Fjeld,Eirik Grenland SK 3:00:36 + 12:50
38Haugland,Christopher Grenland SK 3:00:37 + 12:51
39Olsen,Morten Grenland SK 3:00:38 + 12:52
40Dolva,Benjamin Tck 3:00:40 + 12:54
40Lars Morten,Helleberg Grenland SK 3:00:40 + 12:54
42Gulseth,Tor Isak Gsk / Abb 3:00:42 + 12:56
43Bakke,Bjørnar Gsk 3:00:43 + 12:57
44Szikszay,Peter Porsgrunn O2 3:00:44 + 12:58
45Søvig,Jan Erik Notodden SK 3:02:50 + 15:04
46Sørensen,Runar Notodden Sykkelklubb 3:04:02 + 16:16
47Gibala,Henrik Skagerrak Sportsklubb 3:04:41 + 16:55
48Helgesen,Vidar Notodden SK 3:04:42 + 16:56
48Høgstad,Runar Skarphedin 3:04:42 + 16:56
48Hernholm,Stig Grenland SK 3:04:42 + 16:56
51Iversen,Jan Inge Solum SK 3:04:43 + 16:57
52Sletta,Jan Tore Boc 3:04:44 + 16:58
52Hagen,Tommy Notodden SK 3:04:44 + 16:58
54Oterholt,Sven Ove Hip-bil/ Grenland SK 3:04:45 + 16:59
55Brenna,Arild Notodden Sykkelklubb 3:04:47 + 17:01
56Einungbrekke,Willy Jensen Gsk/bufab Norge As 3:04:48 + 17:02
57Tjemsland,Ørjan Skagerak Energi BIL 3:04:50 + 17:04
58Bjervanmoen,Jan Olav Skagerrak Sportsklubb 3:06:23 + 18:37
58Fahlen,Svein Roger Tiurleikes venner 3:06:23 + 18:37
60Øyen,Gjermund Nanset Sykkel 3:06:25 + 18:39
60Aunan,Bjørn Jonny Efteløt IL 3:06:25 + 18:39
62Asgeir,Elvestad Gsk 3:06:31 + 18:45
62Bjålidg,Terje GSK/HIP 3:06:31 + 18:45
64Hansen,Ronny W. Milton Larvik SK 3:06:40 + 18:54
64Hauge,Andreas Solum SK 3:06:40 + 18:54
66Lie,Stein Arne Notodden SK 3:06:41 + 18:55
67Halland,Jan Eivind Il Harding Sykkel 3:07:12 + 19:26
68Melby,Frode Gjerpen Friidrett 3:07:15 + 19:29
69Startnr,Per Røssum Kragerø SK 3:08:55 + 21:09
70Røssum,Bent Kragerø SK 3:09:20 + 21:34
71Berg-Jensen,Terje Gsk 3:09:29 + 21:43
72Tholfsen,Ole Petter Milton Larvik Sportsklubb 3:10:18 + 22:32
73Herregården,Preben Kragerø sykkelklubb 3:10:19 + 22:33
73Skaalbones,Øyvind Statoil / Nanset IF 3:10:19 + 22:33
75Ranestad,Helge Grenland Politiidrettslag 3:10:20 + 22:34
75Bjørtuft,Tom Rune Gsk/abb 3:10:20 + 22:34
77Stensrød,Vegard Noteam 3:10:21 + 22:35
78Myrsve,Morten Milton Larvik SK 3:10:22 + 22:36
78Edvardsen,Hans Petter Skagerak Energi BIL 3:10:22 + 22:36
80Svarstad,Terje Grenland SK 3:10:24 + 22:38
81Buer,Torfinn Primærregnskap 3:10:27 + 22:41
82Vinjevoll,Jan Ove Sweco 3:10:47 + 23:01
83Gåthaug,Stian Tipp Transport As 3:11:33 + 23:47
84Kleivane,Terje Grenland Sykleklubb 3:11:53 + 24:07
85Gurholt,Bjørn Tore Grenland SK 3:11:55 + 24:09
86Oftung,Dag Grenland SK 3:12:09 + 24:23
87Røed,Øyvind Helse Sør-øst Rhf 3:12:25 + 24:39
87Solvik,Kristoffer Grenland SK 3:12:25 + 24:39
89Berg,Morten Porsgrunn O2 3:12:29 + 24:43
90Gjertsen,Øyvind Skagerak Energi BIL 3:12:30 + 24:44
91Turner,Gary Bruce Notodden SK 3:12:31 + 24:45
92Haugerud,Pål Skagerrak Sportsklubb 3:17:07 + 29:21
93Nilsen,Morten Takstmann Morten Nilsen 3:17:25 + 29:39
94Jacobsen,Svein Frode Hegre Hip-Bil 3:17:29 + 29:43
95Høyvik,Henrik Grenland SK 3:17:30 + 29:44
96Grønvold,Ebbe C. Nanset Sykkel 3:18:22 + 30:36
96Stranheim,Bård Innovasjon Norge 3:18:22 + 30:36
98Oterholt,Roger Gsk/rabil 3:18:23 + 30:37
98Haagenrud,Erik Grenland SK 3:18:23 + 30:37
100Baksaas,Robin Noteam 3:18:25 + 30:39
101Kvernes,Vidar Fossum 3:18:28 + 30:42
102Meen,Ole Andreas Grenland SK 3:18:30 + 30:44
103Skredtveit,Knut Norcem 3:18:44 + 30:58
104Nygaard,Rune Grenland SK 3:19:27 + 31:41
105Wissler,Micha Skagerak Energi BIL 3:19:42 + 31:56
106Ellefsen,Petter Grenland SK 3:20:05 + 32:19
107Bech,Tobias Frøy / Tit 3:20:14 + 32:28
108Bjørntvedt,Edgar No Team 3:21:33 + 33:47
108Henriksen,Reidar ABB Bil/Solum SK 3:21:33 + 33:47
110Bergerud,Kjetil Sweco 3:21:34 + 33:48
111Gundersen,Ole Grenland SK 3:24:03 + 36:17
112Skåttet,Halvor Notodden SK 3:24:12 + 36:26
113Nilsen,Kjetil No Team 3:24:16 + 36:30
113Voje,Stik Jaran Langesund Sykkel/Tri 3:24:16 + 36:30
115Heide,Kjell Statoil BIL 3:26:21 + 38:35
116Realfsen,Thomas Multiconsult As 3:27:50 + 40:04
117Solli,Tobias Ørn If/ Team Grenland Ski 3:28:07 + 40:21
118Strand,Bent Urædd 3:28:50 + 41:04
119Berentsen,Jens Grenland SK 3:31:02 + 43:16
120Rakkestad,Kåre-Jan Noteam 3:31:22 + 43:36
121Elvig,Sondre Langesund Sykkel/Tri 3:31:24 + 43:38
122Settendal,Tore Erichsen & Horgen As 3:31:48 + 44:02
123Pettersen,Morten ABB Bil/Solum SK 3:32:08 + 44:22
124Anders,Orlien 2Seasons 3:33:01 + 45:15
125Malme,Øystein Nanset Sykkel 3:33:02 + 45:16
125Standdal,Svein Grenland SK 3:33:02 + 45:16
127Melby,Vegar Gjerpen Friidrett 3:33:06 + 45:20
128Haraldstad,Arild Reklamefilmsentralen 3:33:07 + 45:21
129Oddsen,Bjørn Pipelife A.s 3:34:25 + 46:39
130Bruvik,Roar Noteam 3:34:27 + 46:41
131Nordengen,Espen Noteam 3:34:28 + 46:42
132Svendsen,Henning Tobil/statoil 3:34:44 + 46:58
133Guttormsen,Carl-Victor Noteam 3:35:51 + 48:05
134Granly,Per Mangne Sweco 3:37:04 + 49:18
135Bakkan,Håvard Grenland Sykleklubb 3:37:08 + 49:22
136Grimsgaard,Espen Team Høyanfjellet 3:37:29 + 49:43
137Halvorsen,Frode Kragerø SK 3:37:31 + 49:45
138Olsen,Rune Grenland SK 3:38:09 + 50:23
139Gulbrandsen,Ronny Noteam 3:38:52 + 51:06
140Hansen,Espen Noteam 3:39:13 + 51:27
141Hulløen,Trond Telemark Fylke BIL 3:39:19 + 51:33
142Selander,Geir Solum SK 3:39:40 + 51:54
143Startnr,Roger Lie Porsgrunn Kommune 3:39:58 + 52:12
144Follegg,Bjørn Tore Gulset If 3:41:06 + 53:20
145Eckholdt,Ingar Noteam 3:42:15 + 54:29
146Warh,Runarlm Solum SK 3:42:44 + 54:58
147Hillestad,Joakim Grenland SK 3:44:47 + 57:01
148Berentsen,Frode Team Oluf 3:45:01 + 57:15
149Skårdal,Jørgen Kilebygda IL 3:45:25 + 57:39
150Widen,Bjørn Noteam 3:47:01 + 59:15
151Hansen,Emil Egeland Pedal Smurfene 3:47:51 +1:00:05
151Abrahamsen,Bård GSK/Krogsveen 3:47:51 +1:00:05
151Kristiansen,Terje SIV: Tore Mathisen AS 3:47:51 +1:00:05
154Kiste,Håkon Byggm. H.Kiste 3:55:40 +1:07:54
155Walton,Kevin No Team 3:56:32 +1:08:46
156Ruud,Tobias Siljan Sykkellaug 3:56:33 +1:08:47
157Sagdahl,Erling Grenland SK 3:56:37 +1:08:51
158Stensrud,Tollef Storm 3:57:21 +1:09:35
159Skårdal,Helge Øystein DNV 3:59:13 +1:11:27
160Strandgård,Lars Thunes Noteam 3:59:25 +1:11:39
160Strandgård Baun,Marius Porsgrunn Kommune 3:59:25 +1:11:39
162Aas,Gøran Grenland SK 4:01:30 +1:13:44
163Grasmyr,Jan Noteam 4:02:02 +1:14:16
164Ødegård,Henning Noteam 4:12:19 +1:24:33
165Aamodt,Roger REC Wafer 4:12:23 +1:24:37
166Haugehåtveit,Tor Pipelife Norge As 4:14:12 +1:26:26
167Torstveit,Hans Skarphedin 4:17:28 +1:29:42
168Røed,Per Arne Jernbaneverket 4:19:24 +1:31:38
168Reiersen,Roger Noteam 4:19:24 +1:31:38
168Fjeld,Birk Erik Skarphedin 4:19:24 +1:31:38
171Wingereid,Sten Rune Tobil/psk 4:20:58 +1:33:12
172Charamlen,Jørn Veidekke BIL 4:37:38 +1:49:52
172Strand,Reidar AT. Skog BIL 4:37:38 +1:49:52
174Bergene,Svein-Tore Multivac AS 4:38:27 +1:50:41
175Startnr,Ledig Noteam 5:08:30 +2:20:44
DNFAdersen Strand,Hans-Jørgen Grenland SK
DNFAmrani,Sverre Biotek As
DNFLiverød,Anders Grenland SK
DNSMøller,Kim Grenland SK
DNSWingereid,Sindre Psk
DNSHansen,Espen Ingen
DNSHøimyr,Håkon Boc
DNSLilleberg,Trond No Team

 

21.08.11 17:36:23 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Emit

Damer

 

Plass NavnKlubb Tid
1Fallmyr,Merethe Skagerrak Sportsklubb 3:06:24 + 00:00
2Amundsen,Martine Asker Ck 3:10:16 + 03:52
3Hansen,Anne Cathrine Skagerrak Sportsklubb 3:18:23 + 11:59
4Ruud,Eva Grenland Group 3:41:05 + 34:41
5Fredriksen,Jannicke Grenland SK 4:01:54 + 55:30
6Grasmyr,Kari Noteam 4:02:57 + 56:33
7Wingereid,Randi Psk 4:20:59 +1:14:35