K Ritt Langangen
Resultater K-Ritt lagtempo Langangen
Resultatliste lag K-ritt 24.08.2011, Langangen Mat
Arrangør: EFD Induksjon Antall deltagere: 32
Rittype: Landevei Lengde: 24 km
Lagenes plassering og sammensetning i mål
Plass nr Lag nr Navn Lagnavn Sykkel Sluttid
1 2 Tor Erik Helgesen Skagerrak Sportsklubb 1 Landevei 00:35:44
1 2 Tom Immerstein Skagerrak Sportsklubb 1 Landevei 00:35:44
1 2 Espen Ødegaarden Skagerrak Sportsklubb 1 Landevei 00:35:44
2 1 Kjell Ricard Botten Langesund Tri 2 Landevei 00:37:48
2 1 Per Øystein Lund Langesund Tri 2 Landevei 00:37:48
2 1 Anton Tolo Langesund Tri 2 Landevei 00:37:48
3 5 Willy Jensen Einungbrekke Team Bufab Landevei 00:37:53
3 5 Sven Godal Team Bufab Landevei 00:37:53
3 5 Stig Are Karlsen Team Bufab Landevei 00:37:53
4 6 Lars Ellingsen Langesund Tri 1 Landevei 00:39:02
4 6 Brita Cecilie Mustad Langesund Tri 1 Landevei 00:39:02
4 6 Per Gunnar Mustad Langesund Tri 1 Landevei 00:39:02
5 3 Asgeir Elvestad EFD Landevei 00:39:28
5 3 Morten Lavergren EFD Landevei 00:39:28
5 3 Jon Øverbø EFD Landevei 00:39:28
5 4 Henrik Gibala Skagerrak Sportsklubb 2 Landevei 00:39:28
5 4 Ånund Olsen Skagerrak Sportsklubb 2 Landevei 00:39:28
5 4 Øystein Aasheim Skagerrak Sportsklubb 2 Landevei 00:39:28
7 7 Tom Bergkåsa Langesund Tri 3 Landevei 00:40:08
7 7 Kai Lekman Langesund Tri 3 Landevei 00:40:08
7 7 Pål Winberg Langesund Tri 3 Landevei 00:40:08
8 8 Sven Callaerts Lag 8 Landevei 00:41:25
9 10 Kjetil Haugersveen SykkelBjørn Landevei 00:41:53
9 10 Lars Martin Holler SykkelBjørn Landevei 00:41:53
9 10 Henning Weider SykkelBjørn Landevei 00:41:53
10 9 Terje Bjålid Ineos Landevei 00:42:11
10 9 Roger Oterholt Ineos Landevei 00:42:11
10 9 Svein Stranddal Ineos Landevei 00:42:11
Trim
Navn Bedrift/Klubb
Magne Abrahamsen ABB/GSK
Bernt Senum Andersen Nicro/GSK
Rolf Hartmann EFD Induction
Udmund Viflot Norske Skog
24. august 2011 Side 1 av 1
Resultatlister K-ritt 24.08.2011, Langangen (Lagtempo)
Arrangør: EFD Induksjon Antall deltagere: 32
Rittype: Landevei Lengde: 24 km
Damer 30-39 år
Nr. Navn Bedrift/Klubb Sykkel Sluttid
1 Brita Cecilie Mustad Norcem BIL Landevei 00:39:02
Herrer 30-39 år
Nr. Navn Bedrift/Klubb Sykkel Sluttid
1 Tor Erik Helgesen Sykkel Bjørn/Iron Cowboys Landevei 00:35:44
2 Tom Immerstein Skagerak Sportsklubb/KSM Landevei 00:35:44
3 Espen Ødegaarden Team SykkelBjørn/Iron Cowboy Landevei 00:35:44
4 Per Øystein Lund Skien Politi Landevei 00:37:48
5 Anton Tolo Telemark Politi Landevei 00:37:48
6 Stig Are Karlsen Yara Landevei 00:37:53
7 Lars Ellingsen Langesund Triathlon/TT Sykkel Landevei 00:39:02
8 Per Gunnar Mustad Langesund Triathlon Landevei 00:39:02
9 Asgeir Elvestad EFD/GSK Landevei 00:39:28
10 Sven Callaerts HIP/GSK Landevei 00:41:25
11 Kjetil Haugersveen Idrettens Hus Landevei 00:41:53
12 Lars Martin Holler Idrettens Hus Landevei 00:41:53
13 Henning Weider Bamble Kommune Landevei 00:41:53
Herrer 40-49 år
Nr. Navn Bedrift/Klubb Sykkel Sluttid
1 Kjell Richard Botten Telemark Kjøkkenmontør Landevei 00:37:48
2 Willy Jensen Einungbrekke GSK Landevei 00:37:53
3 Sven Godal Nettbuss Sør Landevei 00:37:53
4 Henrik Gibala Skagerrak Sportsklubb Landevei 00:39:28
5 Morten Lavergren EFD Induction Landevei 00:39:28
6 Ånund Olsen Inspiro/GSK/Iron cowboys Landevei 00:39:28
7 Jon Øverbø EFD/GSK/Iron Cowboys Landevei 00:39:28
8 Øystein Aasheim Skagerrak Sportsklubb Landevei 00:39:28
9 Tom Bergkåsa PEAB BIL Landevei 00:40:08
10 Kai Lekman BIS Industrier Landevei 00:40:08
11 Pål Winberg REC Landevei 00:40:08
12 Terje Bjålid GSK Landevei 00:42:11
13 Roger Oterholt Ineos Rafnes Landevei 00:42:11
Herrer 50-59 år
Nr. Navn Bedrift/Klubb Sykkel Sluttid
1 Svein Stranddal Ineos/GSK Landevei 00:42:11
25. august 2011 Side 1 av 2
Trim
Navn Bedrift/Klubb
Magne Abrahamsen ABB/GSK
Bernt Senum Andersen Nicro/GSK
Rolf Hartmann EFD Induction
Udmund Viflot Norske Skog
25. august 2011 Side 2 av 2
Totallister K-ritt 24.08.2011, Langangen (Lagtempo)
Grunnlag for beregning av Cup-poeng i
Landevei cupen
Antall deltagere: 32
Lengde: 24 km
Damer
Nr. Navn Bedrift/Klubb Sykkel Sluttid Cuppoeng
1 Brita Cecilie Mustad Norcem BIL Landevei 00:39:02 35
Herrer
Nr. Navn Bedrift/Klubb Sykkel Sluttid Cuppoeng
1 Tor Erik Helgesen Sykkel Bjørn/Iron Cowboys Landevei 00:35:44 35
2 Tom Immerstein Skagerak Sportsklubb/KSM Landevei 00:35:44 35
3 Espen Ødegaarden Team SykkelBjørn/Iron Cowbo Landevei 00:35:44 35
4 Kjell Richard Botten Telemark Kjøkkenmontør Landevei 00:37:48 34
5 Per Øystein Lund Skien Politi Landevei 00:37:48 34
6 Anton Tolo Telemark Politi Landevei 00:37:48 34
7 Willy Jensen Einungbrekke GSK Landevei 00:37:53 33
8 Sven Godal Nettbuss Sør Landevei 00:37:53 33
9 Stig Are Karlsen Yara Landevei 00:37:53 33
10 Lars Ellingsen Langesund Triathlon/TT Sykke Landevei 00:39:02 32
11 Per Gunnar Mustad Langesund Triathlon Landevei 00:39:02 32
12 Asgeir Elvestad EFD/GSK Landevei 00:39:28 31
13 Henrik Gibala Skagerrak Sportsklubb Landevei 00:39:28 31
14 Morten Lavergren EFD Induction Landevei 00:39:28 31
15 Ånund Olsen Inspiro/GSK/Iron cowboys Landevei 00:39:28 31
16 Jon Øverbø EFD/GSK/Iron Cowboys Landevei 00:39:28 31
17 Øystein Aasheim Skagerrak Sportsklubb Landevei 00:39:28 31
18 Tom Bergkåsa PEAB BIL Landevei 00:40:08 29
19 Kai Lekman BIS Industrier Landevei 00:40:08 29
20 Pål Winberg REC Landevei 00:40:08 29
21 Sven Callaerts HIP/GSK Landevei 00:41:25 28
22 Kjetil Haugersveen Idrettens Hus Landevei 00:41:53 27
23 Lars Martin Holler Idrettens Hus Landevei 00:41:53 27
24 Henning Weider Bamble Kommune Landevei 00:41:53 27
25 Terje Bjålid GSK Landevei 00:42:11 26
26 Roger Oterholt Ineos Rafnes Landevei 00:42:11 26
27 Svein Stranddal Ineos/GSK Landevei 00:42:11 26
Trim
Navn Bedrift/Klubb Cuppoeng
Magne Abrahamsen ABB/GSK 20
Bernt Senum Andersen Nicro/GSK 20
Rolf Hartmann EFD Induction 20
Udmund Viflot Norske Skog 20
25. august 2011 Side 1 av 1