Natrudstilrennet

Mattis Stenshagen her med Edvald Boasson Hagen gikk bort og vant Natrudstilrennet i sin klasse. Det ble mange andre gode resultater fra våre andre 

Larisa, Pia og Ulrik fra Grenland Ski åpnet sesongen på Lillehammer med gode resultater

Anders Skaarseth fra Lillehammer ble nr 9 i sin klasse

Her er resultater

Gutter 16 år 6,6 km fri

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Mattis Stenshagen Follebu SK 160 18:07 00:00

2 Joachim Aurland Kjellmyra IL/ Team Solør Ski 146 18:16 00:09

3 Aslak Gundersen Holth Svea Skilag 153 18:57 00:50

4 Sjur Slettom Lom IL 171 18:59 00:52

5 Lars Johannessen Ørn, IF/ Team Grenland Ski 175 19:09 01:02

Gutter 15 år 6,6 km fri

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Ivar Andre Ryttervold Frogner IL 210 19:44 00:00

2 Petter Stakston Søre Ål IL 212 20:01 00:17

3 Ole - Einar Brukvangen Vang Skiløperforening 203 20:02 00:18

4 Kristian Kvamme Vegårshei IL 224 20:03 00:19

5 Sivert Wiig Gjesdal IL 246 20:27 00:43

6 Jakob Velle Bækkelagets SK 229 20:50 01:06

7 Eivind Stikbakke Østre Toten Skilag 214 20:53 01:09

8 Ulrik Måbø Stathelle og Omegn IL 201 21:01 01:17

Kvinner 17 år 6,6 km fri

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Lisa Kvamme NTG-L/ Vegårshei IL 279 22:33 00:00

2 Larisa Kristiansen Stathelle og Omegn IL/ Team Grenland Ski294 23:09 00:36

3 Stine Schonhowd
NTG-L/ Svea Skilag/ Team Hadeland 278 23:22 00:49

4 Mille Bøhm Syversen Bækkelagets SK 293 24:09 01:36

5 Åste Sætre Liberg Trysilgutten, IL 290 24:11 01:38

Kvinner 19/20 år 6,6 km fri

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Eva Sever Rus Slovenia 317 21:05 00:00

2 Anja Erzen Slovenia 310 21:26 00:21

3 Barbro Kvåle
NTG-L/ Brandbu IF 311 21:56 00:51

4 Ragnhild Hafsahl Karset Vang Skiløperforening 313 22:20 01:15

5 Nika Razinger Slovenia 327 22:37 01:32

6 Kristine K. Torgersen Vind IL/ Gjøvik/Toten Langrenn 324 22:53 01:48

7 Mathilde Thyli Raufoss IL 318 23:09 02:04

8 Oda Hovelstuen Blystad Hamar SK 314 23:15 02:10

9 Pia Sofie Måbø Stathelle og Omegn IL/ Team Grenland Ski315 23:30 02:25

Menn 17 år 10 km fri

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Kristian Græsli Hamar SK 374 28:44 00:00

2 Audun Erikstad Vadsø SK 379 29:02 00:18

3 Tormod Stikbakke
Østre Toten Skilag/ Gjøvik/Toten Langrenn368 30:15 01:31

4 Ørjan Staff Brandbu IF 362 30:28 01:44

5 Sigmund Kielland Kolbukameratene, IL 382 30:32 01:48

6 Thomas Ekren
NTG-L/ Melhus IL 388 30:43 01:59

7 Kristoffer Hestetræet Lillehammer Skiklub 373 31:14 02:30

8 Tord Høisveen Nannestad MjøsSki 387 31:39 02:55

9 Anders Skaarseth NTG-L/ Lillehammer Skiklub 378 31:57 03:13

komplett info og res her http://www.soreaal.no/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=113